AKTUALNOŚCI
03.2018 19
WZOROWA FIRMA DLA FURMANEK RENEWAL POWRÓT

Z wielką przyjemnością informujemy, że zostaliśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu Wzorowa Firma jako lider budownictwa w województwie świętokrzyskim. Symboliczną statuetkę i prawo do tytułu Wzorowej Firmy otrzymaliśmy 15 marca podczas uroczystej gali, która odbyła się w Targach Kielce.

Jak podkreślili organizatorzy, Kapituła konkursu doceniła nas za rzetelność, profesjonalizm, stosowanie unikalnych technologii oraz wpływ na zachowanie dziedzictwa kulturowego i estetykę otaczającej nas architektury, nie tylko w województwie świętokrzyskim, ale także dalekich zakątkach świata.

Dziękujemy Kapitule konkursu, ale także naszym pracownikom oraz współpracownikom, bo to wspólna praca, wykonywana z pasją i serce wkładane w kamień przesądziły o naszym sukcesie. A nagroda jest dla nas nie tylko wyróżnieniem, ale i zobowiązaniem do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości usług.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Firma jest Wydawnictwo Europa Press Media. Patronat honorowy nad wydarzeniem w naszym województwie objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas i przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Świętokrzyskiego Starosta Jędrzejewski. Nagroda przyznawana jest firmom w danym regionie, które mają być wzorem dla innych, szukających nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach biznesu.

Wkładamy serce w kamień.

POWRÓT POWRÓT
KONTAKT:
+48 605 855 345
renowacje@furmanek.pl