AKTUALNOŚCI
04.2018 16
PROWADZIMY PRACE NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM POWRÓT

Od listopada ubiegłego roku jesteśmy generalnym wykonawcą prac związanych z przebudową budynku dydaktycznego Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, który znajduje się przy ulicy Długiej 44/50 w Warszawie. Obiekt powiązany jest przestrzennie i funkcjonalnie z nową częścią Uniwersytetu Warszawskiego (powiązanie od strony podwórka na poziomie piwnic) oraz budynkiem uzyskanym od IRiT, który również jest obecnie adaptowany (połączenie na poziomie piwnic, I-go i II-go piętra).

Zakres prac obejmuje roboty rozbiórkowe i wykończeniowe m.in. wymianę stolarki okiennej i pokrycia dachowego wraz z warstwą izolacyjną oraz oknami połaciowymi, kompleksowe wykonanie instalacji, położenie gładzi, wymianę posadzek, odrestaurowanie i uzupełnienie balustrad, renowację lastryka. Przebudowane zostanie wnętrze obiektu, ale z zachowaniem funkcji dydaktycznej pomieszczeń. Istotne jest również udrożnienie dróg komunikacyjnych, w tym klatek schodowych. Na poziomie podziemnym znajdować się mają pomieszczenia techniczne, magazyny oraz archiwa. Na parterze powstanie nowa, 50-cio osobowa sala wykładowa, a na kolejnej kondygnacji sale wykładowe połączymy w jedną o podwyższonym standardzie, powstanie także nowa pracownia komputerowa.

Wszystkie pomieszczenia sanitarne zostaną wyremontowane, dodatkowo wymienimy windę wraz z dostarczeniem nowego podnośnika, który wymaga doprowadzenia do ostatniej kondygnacji. To już kolejny etap zadań, które mamy przyjemność realizować na Uniwersytecie Warszawskim. Planowany termin zakończenia prac to koniec sierpnia 2018r.

Wkładamy serce w kamień.

POWRÓT POWRÓT
KONTAKT:
+48 605 855 345
renowacje@furmanek.pl