AKTUALNOŚCI
02.2019 04
KOLEJNY ETAP PRAC NA UKOŃCZENIU / WARSZAWA POWRÓT

Prace o szerokim zakresie działania postępują w Muzeum Niepodległości w Warszawie. Obejmują całość wnętrza budynku, od piwnic, aż po strych oraz jego teren, dlatego też prowadzimy je etapami. Obecnie realizujemy prace związane z wykończeniowe we wnętrzach.
We wcześniejszych aktualnościach pisaliśmy o wcześniejszych etapach prac na tym obiekcie, przeczytaj o naszych aktualnościach z dnia 17.11.2017 oraz 09.02.2018

Rozpoczęliśmy układanie kamiennych posadzek oraz stopni schodowych, zaś na piętrze przeprowadziliśmy renowację parkietów. Zabytkowe drzwi, które poddaliśmy renowacji są już na ukończeniu i niedługo zostaną wstawione, dodatkowo nowe stylizowane drzwi pojawią się pod koniec miesiąca wraz z przeszklonymi ściankami aluminiowymi. Wstawiliśmy również stalowe oraz aluminiowe drzwi w wymaganych miejscach.

Prace na poddaszu również dobiegają końcowi. Zakończyliśmy etap ocieplania wełną i budowy deskowania sklepienia łukowego. Jednocześnie przystąpiliśmy do finalizacji budowania ścianek działowych na poddaszu.

W kolejnych etapach zrealizujemy odnowienie elewacji wraz z wymianą stolarki okiennej, pokrycia dachu oraz wymianą obróbek rynien i rur spustowych. Na nowo również zagospodarujemy teren wokół pałacu oraz wykonamy instalację iluminacji jego elewacji.

Zakończenie prac przewidywane jest na koniec czerwca 2019 roku.

Wkładamy serce w kamień.

POWRÓT POWRÓT
KONTAKT:
+48 605 855 345
renowacje@furmanek.pl